Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
), ook al zijn daar ook mensen niet van overtuigd, maar goed....
Het gaat hierbij neem ik aan om hoefkatrolonsteking._xrose schreef:@Pandora2 waar staan die 'voor' en 'na' fases, ik kan ze niet echt vinden.
@HindaFree haha, ja foutje. Ik zal eens kijken. Ja ik heb gelezen dat sommige het echt niet eens zijn met de natuurlijk wijze, maar voor mij klonk het eigenlijk wel aantrekkelijk.
HindaFree schreef:Hoefkatrol hebben alle paard, zou niet mooi zijn als ze die niet hadden want dan konden ze niet lopenHet gaat hierbij neem ik aan om hoefkatrolonsteking.
hier kan je misschien zelf nog wat meer info vandaan halen http://www.dehoefslag.nl/laatste-nieuws ... arden.html
over herstel enz zijn de mening behoorlijk verdeeld... van trainingsmethodes tot speciaal beslag en zooltjes
