Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Mistie schreef:Probleem is vaak dat er weinig bekend is over lyme en symptomen niet specifiek lyme gerelateerd zijn (kan veel andere oorzaken hebben). Ook in standaard bloedonderzoek zit geen test op lyme. Hopen dat het nog op te lossen is! Heb zelf goede ervaringen met Den Hoek. Ook tegen bestrijden van lyme!
linnie050 schreef:Heel veel sterkte.
Wat een verhaal.
Hoop dat je toch duidelijkheid krijgt.
Als je paard echt veel afvalt nof is senioren slobber een goede dik maker.
SandraVerl schreef:Net overleg gehad met Equitom te Lummen, woensdag avond wordt hij opgehaald en donderdag zal hij onderzocht worden door Dr. Picavet. Heeft iemand ervaringen met deze DA?
tess_84 schreef:SandraVerl schreef:Net overleg gehad met Equitom te Lummen, woensdag avond wordt hij opgehaald en donderdag zal hij onderzocht worden door Dr. Picavet. Heeft iemand ervaringen met deze DA?
Ben je ondertussen bij Equitom geweest? Is echt een heel goede DA. Ben er zelf nog niet geweest, maar ik hoor bijna uitsluitend positieve verhalen.
tess_84 schreef:Fijn dat te lezen, TS! Dan zijn jullie zeker in goede handen daar. Wanneer weet je de uitslag van de onderzoeken?