Paard hoest en proest niet meer, maar ik kan wel gewoon hooi blijven voeren sochtends aanzetten met genoeg voor een hele dag en savonds is t klaar om te voeren.
Paard blij, ik blij! Je moet er alleen wel even plek voor vinden en ik heb voor de veiligheid een schakelaar met tijdslot er tussen zitten. Zodat ik niet kan vergeten om em uit te zetten en snachts de boel in de hens vliegt oid..
Ik volg het even Ik wil ook eens hooi gaan stomen omdat dat weken altijd zo'n gedoe is en zo'n rotzooi geeft. Is het mogelijk om zo'n apparaat zelf te maken?
Ik heb een hooistomer gemaakt van een kliko met een behangafstomer. Behangafstomer was 30 euro bij de kwantum. Kliko kost 17.50 bij de gemeente. En ik had voor weinig geld een goed werkende hooistomer. Ik gooi der een groot goed gevuld hooinet in en dan anderhalf uur stomen.