
mijn instructrice kent een soort ''toverman'' die aan de hand van een plukje paardenmanen kan zien wat je paard inwendig mankeert.
een stalgenoot heeft dus een plukkie manen meegegeven en die ''toverman'' heeft het dus onderzocht. wat eruit kwam is: het paard had last van zn maag en darmen en moest diarree hebben, wat dus klopte!!!!! en die toverman wist voor de rest helemaal nix van het paard af. ook had hij later een bacterie in zijn bloed gevonden die rare rode korsrten op zijn benen moest veroorzaken en dit was een tijdje geleden dus ook het geval

nou, ik was dus wel verbaasd en ik had ook een plukkie manen meegeven, die toverman had het onderzocht en het bleek dus ook dat mijn merrie ook wat last van de darmen had. de toverman cloncudeerde dat de paarden vandezelfde stal kwamen en dat was ook zo!!!!
die toverman had dus een speciale wormenkeur geadviseerd die die bepaalde bacterie in dr darm kon dode.
dus ik ben nu benieuwd, als ik die wormenkuur ga geven, wat er uit komt?
wat vinden jullie hier nou van??? geloven jullie het of niet??


