Nee, het zag er verder normaal uit, niet warm, geen koorts. Ik heb het afgedaan met betadine, dat ging goed.
Het suffe is dat ze normaal gesproken haar hengstigheid niet laat zien, dus het kan ook prima zijn dat dit voor haar normaal is? Maar ik heb er nog nooit over gehoord dus vroeg me af of iemand het vaker gezien heeft hier.
ik zou me geen zorgen maken. Het komt wel vaker voor dat er wat vocht uit de uier komt tijdens de hengstigheid. Zolang het er verder maar 'normaal' uit ziet en voelt.
Het kan zeker bij de hengstigheid horen. Geen zorgen maken, alleen even in de gaten houden. Mijn merrie heeft dit ook gehad en het is zonder problemen weer weg gegaan. Ik zou er niks op smeren, gaf de dierenarts ook aan. Een uier gaat meestal een beetje zweten met de warmte, dan kan je wel vervelende ontstekingen krijgen als het gaat smetten etc.