Vier weken stilstaan, en dan nog vier weken stilstaan met 10 min. stapwerk pd.
Na vier weken heeft hij een injectie gehad met hyaluronzuur en hij krijgt ook een oraal middel om de aanmaak van goed gewrichtsvloeistof te bevorderen (weet ff de naam niet).
Na deze acht weken moet ik van de da weer rustig gaan beginnen waar ik mee bezig was. Heb verder nog niet met ze gesproken over het hoe en wat maar ik vraag me af hoe anderen dit gedaan hebben?
Het lijkt natuurlijk enigszins op OCD, maar daarbij is het meestal, botsplinter verwijderen en klaar.
Zijn spieren zijn omgezet in vet momenteel (bij wijze van

Ik begin liever te voorzichtig dan te snel, verstandig om een schema aan te houden zoals in trainingsboeken staat? Opbouwend stapwerk met na een poosje wat draf werk en nog weer later wat galop? Alles op het harde of gewoon in de bak?
Pff, het is nogal een verhaal geworden, maar omdat ik dierenartsen een beetje oppervlakkig vind wat dit betreft, misschien anderen met ervaring?