Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Adrienne schreef:Ik zou proberen om hem zeker tot zijn 3 jaar hengst te houden en dan pas te ruinen. Heel veel langer zou ik ook weer niet wachten want dan heb je kans op hormonale problemen heb ik gehoord.

Er moeten geen ongelukken van komen. Als je hem volgend voorjaar laat castreren kan hij ook in het najaar met de anderen de wei op. Dat verliezen van hormonen duurt niet zo vreselijk lang.
). Dit paard was vroeger een echte macho, nergens bang voor en mensen die 's nachts de stal in wilden moesten oppassen want niemand kwam aan zijn kudde. Na zijn castratie is het een beetje een mietje geworden die af en toe nog schrikt van zijn eigen kont! nou wil ik niet zeggen dat hij nu niet meer te handhaven is vanwege zijn schrikkerigheid, maar hij is niet meer zo "stoer". als vroeger.