Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
mariekeoo schreef:[ Afbeelding ]
Daar was dan mijn prachtige pakket! Totaal niet meer verwacht. Maar de pakketbezorgder zij dat hij gestuurd was door Santa, want dat stond op het pakket hahah.
Ik kreeg er meteen goeie kriebels van in mijn buik
[ Afbeelding ]
We maakten hem open en dit was mijn uitzicht.
[ Afbeelding ]
Alle pakketjes samen, wat een hoop!! inclusief takkie hanger aan een van de cadeaus
[ Afbeelding ]
Heerlijk "lokaal" kaasje, maar heb hem al even geproefd en hij is heerlijk
[ Afbeelding ]
Samen met een schaaltje voor de kaasjes uit Alkmaar, ik gebruik hem dus ook al voor de kaasjes haha.
[ Afbeelding ]
Daarna nog heerlijke pakketjes mogen openen, van Takkie sokken, heerlijke warme huissokken die ik meteen heb aangetrokken, een Takkie grote mok (eentje die letterlijk op mijn verlanglijstje stond!) heerlijke chocolade, die pistache nog nooit gehad, dus die gaan we testen. En ritualsAltijd helemaal blij mee.
[ Afbeelding ]
[ Afbeelding ]
Dankjewel lieve Santa. En een kleine gok heb ik dat Renee mijn santa is.
[ Afbeelding ]
maar nee helaas! Ben wel benieuwd wie dit dan wel is.
ManonGrr schreef:Wat een leuke paketten!![]()
![]()
Ik dacht even dat mijn pakket ook werd aangemeld via postNL maar nee het waren mijn lenzen waarvan ik alweer was vergeten dat ik ze had besteld
Die hond dus als een idioot af gaan, en hij blijft ook nog staan wachten.