Dat verschilt per kring. In mijn kring is het zo dat er maar 1 selectiewedstrijd is. Maar in mijn oude kring had je een stuk of 4 selectiewedstrijden.
Als je wilt weten hoe dit geregeld is in jouw kring dan kun je even contact op nemen met het secretariaat van jouw vereniging of even kijken op de regio-pagina. ( website )
Dat is verschillend. Bij ons in de kring zijn er 2 selectiewedstrijden, voor de plaats die je haalt krijg je punten (bijv. 1e prijs 10 punten, 2e prijs 8 punten etc.) de beste 10 ruiters van een klasse mogen dan door.
er staan 5 selectie wedstrijden maar er staat op het laatst totaal 3 wedstrijden
Dan zijn er vijf, waarvan je er minimaal drie gestart moet hebben. Rij je er meer dan tellen de beste drie voor het resultaat. Meestal wijzen ze ook een selectie aan die beslissend is in geval van ex aequo.