Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
nog ff flink oefenen! met de nieuwe proeven is de overgang ook nog moeilijker geworden...

Scum schreef:Ja, vind ik wel de zwaarste overgang. Omdat je eigenlijk Z1 oefeningen moet doen in een 20/40 bak. In een 20/60 bak gaat dat gewoon net wat fijner. Bijv. een uitgestrekte galop over de lange zijde. Die kun je er dan lekker uit rijden. De travers vind ik ook erg lastig, en de hogere mate van verzameling.
Slaat eigenlijk nergens op nu ik het terug lees wat ik hier nu weer neer zet...maar het moet dan wel fijn zijn om de ruimte te hebben idd
Elmond schreef:Scum schreef:Ja, vind ik wel de zwaarste overgang. Omdat je eigenlijk Z1 oefeningen moet doen in een 20/40 bak. In een 20/60 bak gaat dat gewoon net wat fijner. Bijv. een uitgestrekte galop over de lange zijde. Die kun je er dan lekker uit rijden. De travers vind ik ook erg lastig, en de hogere mate van verzameling.
Vind je dan dat die Z2 ruiters zich gematst moeten voelen ten opzichte van de Z1 ruiters?Slaat eigenlijk nergens op nu ik het terug lees wat ik hier nu weer neer zet...maar het moet dan wel fijn zijn om de ruimte te hebben idd
asjemenou schreef:Dat kan ik even niet volgen?
Waarom zouden Z2 ruiters zich gematst moeten voelen ten opzichte van Z2 ruiters?

In 4 wedstrijden hadden we onze punten voor het Z in de pocket. De M2 is wel een stuk makkelijker geworden dan voorheen hoor
orionneke schreef:Ik heb het nog over de oude versie

Starbreeze schreef:orionneke schreef:Ik heb het nog over de oude versie
Ja de TS niet volgens mij
anydale schreef:Ik dacht ook, dat komt nooit goed, maar de winstpunten bleven binnenstromen in t M2. Heb er nu alweer 10, en dat terwijl ik in 4 maanden de M1 en M2 door ben gevlogen, terwijl ik het helemaal niet beheers, zoals travers en keertwendingen.