Dus nu was mijn vraag: kan iedereen met een juiste afmeting bak een wedstrijd organiseren!! Niet dat ik dat van plan was, maar had het aan meedere mensen gevraagt, en zij wisten het ook niet. Dus vandaar.

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
udinae schreef:volgens mij wel onderlinge wedstrijden ?
[***] schreef:natuurlijk mag je als je niet bent aangesloten een wedstrijd organiseren..maar dit telt dan niet voor winstpunten. je kunt iedereen er voor uitnodigen maar je bent dan ook niet verzekerd voor als er iets gebeurd, zo'n wedstrijd is dus eigenlijk een onderlinge wedstrijd alleen kunnen er dan ook mensen van buitenaf meedoen
miesie schreef:Je bedoelt KNHS? Elke vereniging die is aangesloten bij KNHS kan wedstrijden organiseren elke wedstrijd moeten ze via een vraagprogamma aanvragen om het officieel te maken..
En de manege waar jij het over hebt is niet aangesloten bij de FNRS maar wel bij de KNHS!
Veel verenigingen zijn niet aangesloten bij de FNRS, omdat dat geen maneges zijn.