Ik ben er al weer een tijdje er tussen uit. Maar ik ga weer starten. En nu heb ik een bril waarvan de glazen donkerder worden als je buiten rijd dus lijkt het net op een zonnebril. Maar dit mocht voorheen niet. Weet iemand of dat nog zo is. Ik kan het zo nergens vinden.
Ik zou het echt niet weten Bij het springen mag het volgens mij wel, zie het iig regelmatig gebeuren in de zomer. Dressuur zou ik echt niet weten Het lijkt me niet dat je er beter of minder door gaat rijden, het staat misschien alleen een beetje raar tegenover de jury, omdat ze je gezicht niet kunnen zien bij het groeten.
Dat wordt de KNHS bellen maandag (moet ik ook doen, ik heb twee minpunten gekregen voor een parcours waarin ik afgegroet heb en vervolgens een totale andere hindernis heb aangereden... )
Gister reed er bij ons ook een vrouw met zo'n bril en ik heb dr al veel vaker gezien. Blijkbaar mag het wel. Lijkt me ook nogal wat als je dan speciaal voor ws een andere bril aan moet schaffen als je niet zonder kan.
Ja dit mag wel, of het wordt gewoon gedaan. Je ziet die brillen wel vaker. Ook zonnebrillen worden gewoon gedragen in het parcour.
whaha ik ken geloof ik ook iemand die dat heeft he MissSisa volgens mij moet het gewoon mogen, heb ook al wel genoeg mensen( zelfs op RK) met een zonnebril zien rijden, als de zon recht in je ogen schijnt kun je toch ook niet fatsoenlijk rijden ofniet?
Bedankt voor jullie reacties. Maar drie jaar geleden mocht het namelijk niet. Ik kon iemand die wel met een zonnebril reed (dressuur) en die moest een speciale dokterverklaring overhandigen daarvoor. Die vrouw had ook echt last van haar ogen. Maar misschien hebben ze het nu wel uit het regelement weggelaten. Dus ik ga het gewoon proberen.
In het reglement kan ik het echt nergens meer terugvinden iig. Het kan goed zijn dat het voorheen wel verboden was, er stond mij ook iets van bij (daarom ging ik ook zo fanatiek het reglement doorspitten)
De reden weet ik niet maar misschien vonden ze het niet zo netjes staan. Gomir - Bedankt ik ga ook gewoon starten. Ik denk dat ze deze regel weggelaten hebben. Gelukkig. Scheelt weer een bril.