Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
love_sodera schreef:whahaha MissSisa, als jij er in zit zal t niet veel soeps zijnneej grapje hoor, zou t wel grappig vinden als jullie door mogen!!
New-Forest schreef:Ik ben het vergeten..
Wij waren ook heel benieuwd en toen had iemand van onze club naar de KNHS gebeld en die had het verteld.. Maar ik weet het dus niet meer..
Maar wij zijn wel zeker door want we zijn sowieso 2x eerste geworden..
Hoe is de wedstrijd van vandaag gegaan?
MissSisa schreef:Ja ze weten nu oo wie doormogenWie weet ik niet, maar het 4tal waar ik in zit is eerste reserve.................. Das dus effe flink balen aangezien we toch 2 keer best goed hebben gereden
haike schreef:MissSisa schreef:Ja ze weten nu oo wie doormogenWie weet ik niet, maar het 4tal waar ik in zit is eerste reserve.................. Das dus effe flink balen aangezien we toch 2 keer best goed hebben gereden
das idd balen!! waar vind jij de reserve lijsten? Wij mogen nog wewl door!
MissSisa schreef:Ja ze weten nu oo wie doormogenWie weet ik niet, maar het 4tal waar ik in zit is eerste reserve.................. Das dus effe flink balen aangezien we toch 2 keer best goed hebben gereden
haike schreef:wij ook, pony's klasse L
MissSisa schreef:haike schreef:wij ook, pony's klasse L
Wei zijn jullie???
Waren jullie ook in Helden???
Wij hadden 19 punten verzameld en de mensen die door mogen gaan tot de 21 punten. Dus dat is net niet en ons is verteld dat we reserve zijn.
haike schreef:wij waren in boxtel, bathmen en helden (laatste wedstrijd). Wij zijn van het edele ros 2, ik had die bonte pony.
Ons andere viertal had net 20 punten, mag ook niet door.
wele club waren jullie?
MissSisa schreef:haike schreef:wij waren in boxtel, bathmen en helden (laatste wedstrijd). Wij zijn van het edele ros 2, ik had die bonte pony.
Ons andere viertal had net 20 punten, mag ook niet door.
wele club waren jullie?
Raar wij 19............. Nou, ja we zien wel..........
Reed jij op die bonte??? In Helden hebben wij ook geredenDie bonte heb ik denk ik wel gezien
Wilde het beestje af en toe de hoek niet door???
Wij zijn van de flevoruiters 2.
haike schreef:de bonte was ik idd. In begin had ie idd even last in de hoek.
MissSisa schreef:haike schreef:de bonte was ik idd. In begin had ie idd even last in de hoek.
Nee, dan weet ik wie je was, we hadden er wel lol om, volgens ons verklote de bonte de proef in het begin omdat hij de hoek niet door wilde enzo
haike schreef:verklote? alleen de eerste keer durfde ze er niet langs, daarna was het goed. 2 andere verklotten de proef, keken niet naar elkaar en reden verkeerd.