Ik moest gister starten in Utrecht (friezenwedstrijd) met Tommy in de B.. Me moeder heeft een paar foto's gemaakt:



Helaas alleen foto's van het losrijden, binnen was het te donker. Maargoed, me proefen gingen echt super goed!! T was pas de 4e wedstrijd voor hem dus ik was al heel tevreden..!! En t eindresultaat: 2x1e met 170 en 173!!
Ik vond t goed gaan, maar zo goed!?
Ik had echt niet verwacht dat ik zulke punten zo halen!! (wedstrijd is trouwens echt een aanrader voor friezen!! Altijd hele aardige mensen en een gezellige sfeer!)En dan vandaag, met me pony Soraya in de M-1 in Houten (selectie voor de Utrechtse). De 1e proef ging niet super, ze vond de bak eng.. Ook niet zo gek, want ik heb de hele week niet kunnen rijden omdat ze met dr tanden in dr deken vast had gezeten,(hele wond in dr mond!!)
we weten ook niet hoe ze dat voor ekaar had gekregen..! De 2e proef ging dan wel weer goed.. En t eindresultaat: één keer 1e en één keer 2e (de 1e proef) met 2x 170 punten!! Ik vond t wel een beetje raar, de ene proef ging veel beter, maar ik ben toch mooi door naar de Utrechtse!!
Dus voor mij een geslaagd weekend!! In totaal 8 winstpunten!!
Was jij er ook dan?