Orbaldo was hardstikke lief en braaf vanwege veel uitvallers moest ik een 20 min eerder starten dus snel erop dan had ik nog 15 min om los te rijden.
Eerste proef was wat tam, tussen 2 proeven door heb ik 'm even wat scherper gemaakt en verder alleen maar gestapt want hij was aardig moe.
Komt inene mij vader naaar me toe dat die ene vrouw kwam zeggen dat ze het een prachtige Fries vond.
Nou moe! okee met die lange voorpluk maar hij heeft geen sokken, een witte voet en een kol met sneb!
2de proef begon goed maar net voor het einde zakte hij wat terug.
Voor het eerst ben ik alleen terug gestapt over het losrijd terrein naar de trailers Voor de meesten een doodgewone zaak maar normaal moet ik altijd heen en terug aan een touiwtje omdat Orbaldo spontaan ontplofbaar word,wat ik niet uitzit .
Ik geloof dat ie eindelijk door heeft dat hij een groninger is of dat hij eindelijk volwassen word (en met een beetje pech was ie alleen moe

wel kwam er nog iemand zeggen dat het zo'n mooi paard was.
Nouja Fries of niet ze vonden 'm iig mooi *glunder*
mijn eerste proef was ik 2de met 161 en de 2de proef eerste met 168