Eerst even John een stalgenoot voorgelezen en toen Dynamiek ze had in haar eerste proef 161 pnt en in de tweede proef was ze 1ste met 168 pnt.
Gefeliciteerd Dynamiek en de volgende keer lekker L1 starten
Daarna ben ik Harry gaan klaar maken en met losrijden voelde ik het al... hij was vandaag niet thuis
echt vreselijk niet aan de linkerkant komen gewoon prut. Toen mijn proeven nou het ging echt voor geen meter steeds drukte hij zich eruit etc etc in de tweede proef moest ik C afwenden X-F contra wisselde meneer een wissel voor een 8 maar tja dat wordt daar nog niet gevraagd.Ik was best pissig want hij liet me gewoon gigantisch in de steek! Nou paardje op stal even laten plassen en zelf even tot rust komen
Ik had Harry even afgespoten en was even met hem gaan grazen. Komt een meisje van de stal naar me toe "Mir er is prijsuitreiking" ik zo ja en ??? Nou ga maar even er naar toe... Met Harry achter mij aan kom ik bij het secretariaat... Miriam je bent 2x 1 ste HUH?!?!?!?
Tja 2x 1ste met 148 pnt in beide proeven.. daar zakt je broek toch vanaf?
). Ondanks je punten toch gefeliciteerd hoor met je prijsjes!
Volgende keer ook winstpuntjes
Ik niet. Ben accuut gestopt met starten.