. We hadden nog nooit eerder gecrosst en ik was altijd al blij als ze een gewoon "standaard" parcourtje wilde springen. Dus met de intentie dat we er niks van zouden bakken zijn we begonnen. We hadden echt veel te kort losgereden, ik zat er net op en toen moest nummer 1 de ring in (ik was nummer 3, oeps...). Dus zo gauw mogelijk nog even spiertjes losgemaakt, hindernisje gesprongen en hup de bak in. Tjody's oogjes werden helemaal groot toen ze de hindernissen zag en ik vond ze ook wel errug spannend. Dus wij vol goede moed van start. Ze sprong hardstikke braaf, wel hier en daar een stop, alleen de rieten manden vond ze eng, en de fontein naast de brug. Hindernis 9 t/m 12 stonden in een andere bak, waar ze dus helemaal niet wilde springen. Maarja, als het baasje vooruit rent dan durf je natuurlijk wel .
Dus Andy had de laatste hindernissen voor ons uit gerend, en toen sprong ze wel alles. Tweede parcour ging al veel beter, ze stopte minder, maar weer moest Andy de laatste hindernissen vooruit rennen . Bij zo'n cross merk je gewoon nog het gebrek aan vertrouwen, wat al wel een heel stuk opgebouwd is maar nog lang niet 100%. Je voelt wel dat er op sommige punten vooruitgang zit of juist nog behoeft, dus we gaan nu vrolijk weer met manegelessen oefenen (al is het dan alleen maar het feit dat ze in een binnenbak moet springen). Tjo is gewoon zelf ook nogal onzeker, en tja zo veel springervaring heb ik nu ook weer niet dus ik moet nog heel veel leren. Maar voor een eerste cross was ze wel hardstikke braaf, ben weer supertrots op knollie!
En we hebben natuurlijk Taco en Kelly gezien, en Anneke en Sandra met Tasja en Beauty. Nienke was helaas ziek dus Sandra ging nu ook me Tasja crossen. Alleen heb ik voor haar Tasja losgereden en met Beauty gelopen als zij bezig was met Tas. Tas is echt een leukerd! Kan hardstikke goed springen (en Beauty ook trouwens) maar rijdt wel heel anders dan Tjo. Moest weer even omschakelen
Maar het was wel onwijs gaaf hoor! Super organisatie ook, volgende keer weer
.

