De starttijd voor onze rubriek morgen is 12.55 uur maar nou zie ik dat de tijd voor de rubrieken voor ons nogal ruim genomen zijn. Stel dus dat ze eerder klaar zouden zijn en doorgaan heb je daar dus geen rekening mee gehouden.
We tellen door en dan zou mijn dochter dus rond 13.45 aan de beurt zijn en gaat ze bijv om 13.15 inrijden.
Maar doordat ze inlopen op schema zou het kunnen dat ze amper tijd heeft om in te rijden hierdoor. Mag dat? Of mag je dan je inrijdtijd toch opeisen?
Bij ons moet je er een uur van te voren zijn. Ik ben er altijd ruim op tijd zodat ik kan vragen of het inloopt.
Als er een jurywissel is begint de nieuwe rubriek weer op eigen tijd.
Niobe
Berichten: 8784
Geregistreerd: 13-08-10
Woonplaats: Brummen
Geplaatst: 10-01-15 22:06
Nibbit schreef:
Die vraag kun je het beste aan de organisatie stellen. Bij de ene wordt er op tijd gestart, bij de ander is het slechts een richtlijn
Op onze vereniging, bijvoorbeeld, werd je starttijd wel naar voren geschoven als een voorgaande deelnemer uitviel, maar de aanvang van elke nieuwe rubriek bleef wel ten aller tijde op dezelfde tijd staan.
Yom
Berichten: 4290
Geregistreerd: 01-01-11
Woonplaats: Helmond
Geplaatst door de TopicStarter: 10-01-15 22:10
tuurlijk vragen we morgen meteen bij aankomst hoe het er voor staat, maar ik wilde eigenlijk even weten wat onze rechten zijn. Die vereniging kan zelf wel zeggen dat ze meteen moet, maar ik vind het dan wel fijn om te kunnen zeggen nee meneer volgens artikel nummer 4856948 hebben wij recht op zoveel inrijtijd
Nee, je hebt geen recht op een bepaalde hoeveelheid inrijtijd, dat moet ieder voor zichzelf bepalen. Het enige wat je aan kunt voeren is dat er bij de startlijst aangegeven moet staan dat de tijden niet bindend zijn en er bij uit- of inloop geschoven wordt. Mag ik misschien weten weke lijst het is, misschien valt eraan af te zien of er bijvoorbeeld een jurywissel of zo ingepland staat?
Nee je hebt geen rechten. Meestal beginnen ze een nieuwe rubriek wel weer op de geplande tijd.
Bel gewoon even voor de zekerheid!
Nibbit
Berichten: 10691
Geregistreerd: 03-06-05
Geplaatst: 10-01-15 22:22
Daar staat geen starttijd per combinatie dus gewoon aansluitend starten
Anoniem
Geplaatst: 10-01-15 22:23
Volgens mij heb je gewoon recht om op je 'eigen tijd' te starten, dus de tijd die bij jou naam op de startlijst staat?
kleinvosje
Berichten: 19459
Geregistreerd: 16-03-07
Woonplaats: Cochrane, Alberta, CANADA
Geplaatst: 10-01-15 22:23
Ik snap wat je bedoelt. De wedstrijdorganisatie heeft zich er makkelijk van af gebracht door de lege vakken niet weg te halen. Hierdoor zijn vele startplaatsen leeg gebleven en weet jij niet waar je aan toe bent. Zelf denk ik dat bij aanvang van jullie rubriek een nieuwe jury komt te zitten, maar zeker weet je dat niet omdat het er niet staat. Ik zou als ik jou was morgenochtend meteen even bellen en navragen, dat geeft minder stress op locatie.
Jammer dat ze niet even de moeite genomen hebben om een fatsoenlijke startlijst te maken, zodat je weet waar je aan toe bent. Hier in de regio wordt inschrijfsysteem ook gebruikt om in te schrijven, maar dan wordt er nog wel een startlijst aangemaakt.
Yom
Berichten: 4290
Geregistreerd: 01-01-11
Woonplaats: Helmond
Geplaatst door de TopicStarter: 10-01-15 22:29
ik kreeg wel een mailtje van gewijzigde tijden ivm afmeldingen, maar nu staan er idd veel lege plekken tussen. En voor 1 rubriek met 3 deelnemers staat bijv al 35 minuten Dus vandaar dat ik denk dat het qua tijd nog wel eens anders kan worden
En anders morgen nog een keer kijken. Zag er nu nl. ook nog een nieuwe inschrijving bij staan.
Yom
Berichten: 4290
Geregistreerd: 01-01-11
Woonplaats: Helmond
Geplaatst door de TopicStarter: 11-01-15 10:03
wat ik me net zit te bedenken, dit is de laatste selectiewedstrijd dus zou het kunnen dat aan het einde de kringkampioen gehuldigd wordt (en degene die door gaan naar de Brabantse kampioenschappen)?
Kan ja, maar dan is het toch handiger om dat te vermelden? Beetje duidelijkheid is wel gewenst...
Scum
Berichten: 33282
Geregistreerd: 11-08-03
Geplaatst: 11-01-15 14:13
Het zou wel netjes zijn als je daar als organisatie zijnde even een melding van maakt wat de bedoeling is. Het moet wel allemaal een beetje redelijk blijven.
Ik zou ze even bellen en vragen hoe ze het willen gaan doen.