en nu vandaag was het nog zelfs erger: 5 combinaties hadden een winstpunt, waarvan nummer 1 iets van 163 punten haalde.En waar ik ZOOOOO enorm boos van kan worden
Mejuffrouw E. die bij de Young Riders rijdt, doet mee in het L1. (vind ik sowieso niet kunnen, want die mag niet eens meerijden voor de kampioenschappen. Waarschijnlijk denkt die: so, nu weer een envelopje). Enfin, ze komt op de een of andere manier de ring binnen (lees: met paard op 2 achterbenen). Dan met groeten aan het begin van de proef, laat het paard fantastische hogeschoolsprongen zien, inclusief de pirouette om de achteras op 2 benen
, daarna worden er welgeteld 3 voltes gereden waarna het paard de hele proef verzet toont, struikelt en iedere keer aan de kant vliegt als er een O2-molecuultje langskomt gezweefd. Zij krijgt dus 160 punten voor een supermegabaggerproef, terwijl de overige 29 er bekaaid afkomen. Sommigen van ons hebben een hele nette, winstpuntwaardige proef neergezet (daar reken ik mezelf dan ook maar bij, want het ging echt lekker) en wij worden gewaardeerd met (schrik niet)
135 t/m 155 punten.......En je raad het al: de jury was gevlogen. Voor die prachtige pirouette kreeg E. mooi een 3, terwijl dat gewoon een 1 -2 moet zijn, mijns inziens.
Waarom gaat die jury eerder weg? Is ze gewoon bang om ons op haar dak te krijgen? Iedereen *ja, ook de prijswinnaars* was echt kwaad. Dit sloeg echt helemaal nergens op en degene die je erop aan wilt spreken, is gevlogen!!!
Kun je tegen zo'n jury iets beginnen of sta je machteloos in dit geval? Ligt het aan de selecties of ligt het gewoon aan het niveau van de ruiters?
Iig, volgende week heb ik een niet-selectiewedstrijd en dan gaat er een cameraploeg mee die alles vastlegt op tape, zodat ik precies kan zien hoe en wat er allemaal dan met mijn proef mis is (want ik weet het nu echt niet meer
) en dan besluit ik wel of ik mijn paardjes inruil tegen een dambord.
?!
..!
kan me er ook niet meer druk om maken eigenlijk
Het hoogste was 151! Ik weet niet hoe je gereden hebt maar balen zijn zulke punten wel.
, dus pin me er niet op vast. Maar het is natuurlijk sowieso niet netjes als de jury gelijk verdwijnt na afloop van de proef, dan is er ook geen gelegenheid meer tot het stellen van vragen (bijvoorbeeld als er iets op je coupon staat wat je niet begrijpt).
..