Na een goede voorbereiding startte hij vandaag in de F1 dat is het laagste niveau van de FNRS wedstrijden. Alles lichtrijden, grote volte, afwenden, halthouden, van hand veranderen. Niet al te moeilijk dus.
Maar voor zo'n ventje die pas net rijdt is het natuurlijk knap spannend. Ik zou hem vandaag dus begeleiden.
Alles ging goed. Totdat bleek dat iemand het zadel van Dianne had gepakt. Ik moest het zadel van dwyane pakken. Geen probleem want dat past ook.
Maar dat was Michiel dus niet gewend. Alles uitgelegd. Samen opgezadeld en gaan losrijden. Dat was best moeilijk want normaal rijdt hij dus altijd alleen in de grote bak. En nu ineens met twee anderen in de buitenbak.
Maar dat ging wonderbaarlijk goed. De laatste keer dat er iemand bij hem reed viel hij eraf omdat hij zo aan het kijken was wat die andere aan het doen was. Maar hij bleef zitten!
Tijdens de proef was er een keer lichte paniek door het zadel. Maar even haltgehouden. Bemoedigend toespreken en weer doorgaan. Gelukkig hield de jury daar rekening mee. Hij bleef de hele proef goed geconcentreerd.
En werd dus tweede. Met 224 punten als ik me niet vergis. Bij 210 had je een winstpunt dus ik was dik tevreden. Hij een rood lintje. En als prijs een borstel en een hoevenkrabber.
Meteen op de foto met de juf (moi) en naar huis.

Een enerverend dagje voor ons beide. Maar wat ben ik trots!
