Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
YSR1971 schreef:KNHS heeft last van storing; ook hier waren er diverse fouten. Ik doe het wedstrijdsecretariaat van onze vereniging en bij mij waren 5 van de 10 afgemelde paardenstartkaarten en 1 van de 5 afgemelde ponystartkaarten weer op actief, voor 1 combinatie heb ik zelfs een nieuwe startkaart ontvangen. Andersom, niet afgemeld maar wel op niet-actief (zoals TS) had ik er niet bij.
Ik heb gemaild via ledenservice@knhs.nl en het was gelukkig zo weer opgelost.
kleinvosje schreef:Aukelizzy, ik stond ook afgemeld voor 31-12, maar na telefonisch contact kwam ik te weten dat ik per 1-1-12 weer aangemeld was. De startkaart loopt dus gewoon door, door die systeemfout zet de computer dat er zo in. ik heb vandeweek ook gewoon mijn startpas (papieren versie) gekregen en kan gewoon starten!
Ik denk niet dat ze helemaal afwezig zijn daar, maar dat er achter de schermen hard gewerkt wordt aan het nieuwe systeem. Om een beetje rust te krijgen hebben ze wel gemeld dat ze afwezig zijn. Een beetje geduld, ik denk dat het allemaal wel goed zal komen!