Moderators: Dyonne, Pistasche, Nicole288, Apple, C_arola, Coby
cile205 schreef:Hey,
Wat leuk! Ik start ook in Belgie met mijn paard.
Welke club rijd je? trens / lrv?
Mijn paard is inmiddels ook 5 jaar, en gaat sinds ze 3 was ook mee op wedstrijd. Sinds een jaar nu ook jumpings.
Ik herken het wel wat je zegt. Jong, en nog niet veel gewend.
Ik ben ook vaak alleen op wedstrijd met mijn paard, dat maakt het ook vaak wat lastiger. Verder zorg ik er altijd voor dat ik er altijd ruim op tijd ben.
Indien er plaats is longeer ik meestal even van te voren, wat ik overigens met jumpings nooit heb gedaan, maar dressuur wel.
Na 2 jaar mee gaan op wedstrijd, dressuur of springen, of wat dan ook, blijft het gewoon nog steeds een tikkende tijdbom..
Maar misschien dat het bij jou wel mee gaat vallen. Ligt ook een beetje aan het karakter denk ik...![]()
En dat je laag begint is alleen maar goed. Ik ben zelfs met "jumpings" van 50cm begonnen. Puur voor de ervaring en parcourservaring. Ben daarna pas gaan opbouwen.
Heel veel succes zondag!
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 bezoeker