Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
SuMaGi schreef:Ik houd de manen bij en maak gewoon knotjes. vroeger met elastiekjes, nu met naald en draad.
Wat iemand bij mij op stal een keer heeft gedaan, is allemaal kleine vlechtjes en dan telkens van drie vlechtjes één vlecht vlechten.
Véél werk, maar ze had een 9.
Met de zoekfunctie kun je trouwens ook heel veel dingen vinden.
Rowenaduke schreef:Hoi,
ik zou graag willen weten hoe jullie de manen altijd doen voor een (officiëlle knhs) wedstrijd, ik zelf maak altijd gewoon knotjes met naald en draad, alleen ik loop nu een beetje tegen een probleempje aan, de manen van mijn pony beginnen steeds wat langer te worden en het wordt nu wat moeilijker om knotjes te maken, maar ik vind het zonde om zijn manen af te knippen. Hebben jullie misschien nog tips hoe ik dan knotjes kan maken? ? Hoe maken jullie knotjes( met naald en draad)?
Ik hoop op reacties!
hoewel die elke keer geknipt moet worden..Vulina schreef:Ligt eraan wat voor paard je hebt.
Bij een fries/haflinger een hegstevlecht maken, maar anders gewoon wat dikker vlechten. Dan kun je gewoon met naald en draad knotten. En anders moet je toch knippen ben ik bang.
Volgens mij mag je altijd wel gewoon hengstevlecht maken hoor.
In principe mogen de manen ook ten alle tijden los gedragen, zij het verzorgt.
Ik knip ze/ trek ze altijd.
Edit:
Ik zie BTW dat je 2 precies dezelfde topics hebt??
Mistymuis schreef:hallo,
Ik zou de manen gewoon trekken.
Als je gaat knippen wordt het lelijk.