Graag zou ik met één van de jonge paarden in januari in de klasse L2 willen starten op de selecties voor de regiokampioenschappen. Maar ik weet niet zeker of ik startgerechtigd ben in die klasse.
De regel dat iemand die met 2 paarden de klasse Z heeft bereikt daarna geen B meer mag starten is mij bekend.
Bestaat er voor de L2 ook zo'n regel? Ik weet ook dat iemand die met 2 paarden Lichte tour was gestart iig niet meer lager dan Z1 mocht rijden, maar dit is later weer teruggedraaid volgens mij.
Nou kwam ik op concours iemand tegen en die zei dat als je met 2 paarden zz zwaar bent gestart dat je nog wel L2 mag maar geen regiokampioenschappen mee mag rijden..
En mag je in hetzelfde indoor seizoen zowel bij de basis als bij de subtop deelnemen aan de kampioenschappen?