Bartje is een probleempony. Hij is verschrikkelijk intelligent, zo kijkt ie ook
. Hij (de andere pony's trouwens ook) luistert feilloos naar Marcel
, en in de marathon is hij de snelste van allemaal.Maar dr zit een grote MAAR aan.
Net zoals heel vaak ben ik vandaag met Marcel wezen rijden. Kwartiertje stappen van huis af en daarna draven. Gaat even (halve minuut) goed. Daarna begint Bartje te trekken
. Hij gaat vol in de strengen hangen, gooit zn kont eronder en begint met geweld te draven. Hij schiet niet in galop, slaat niet op hol en gaat niet panieken. Maar wel rennen. Dit duurt een minuut, dan gaat t weer even goed, maar daarna begint ie weer. Precies hetzelfde
. Je kunt zien dat ie pijn in zn mond heeft (mond open, tong eruit), maar hij loopt toch met geweld door, vaak met zn kin op zn borst. (Fierra hobbelt overigens gewoon mee, maar daar heeft Marcel niets aan te houden)
En zo gaat het elke keer. Stappen gaat goed, stilstaan ook, maar Marcel kan niet fatsoenlijk met m draven, 1 keer in de 5 minuten begint ie weer te mongolen.
T lastige is dat je m niet met geweld op stilstand kan trekken, omdat Fierra dan ook een ruk krijgt. Dus heeft Marcel m af en toe weer in het enkelspan gehad. Maar dan doet ie t niet.. Dan issie zo mak als sjaap... Dus, Marcel wordt heel sterk, Bartje wordt ook alleen maar sterker (en harder in zn mond), en zo gaat dat al sinds ie in het dubbelspan loopt.
Wat is dit in vredesnaam en wat kan Marcel er aan doen??
Is Bartje gewoon niet goed bij zn hoofd
, of heeft ie er een reden voor?Zijn er mensen die dit herkennen?
