Over 2 weken moet ik samen met een clubgenootje een rit organiseren voor de leden van onze menclub. De rit is 's avonds, en hij duurt ongeveer 2,5 uur.
Nu zijn de ritten bij onze club altijd een beetje standaard, oftewel: we beginnen met koffie en cake, spannen het spul in en gaan op pad om 2,5 uur achter elkaar aan te rijden. Bij terugkomst is er de traditionele borrel.
Maar eigenlijk wil ik wel een keer iets anders! De koffie/cake en borrel staan vast, daar kun je bij ons weinig aan veranderen
. Maar voor onderweg wil ik wel eens iets anders. Niet echt een puzzeltocht (die hebben we in het voorjaar namelijk al), maar ja, wat dan wel?Wie weet er voor onderweg iets leuks, zodat het niet alleen "achter-elkaar-aan-rijden-en-genieten-van-de-omgeving" wordt? Ik heb wel eens iets gelezen over de zgn. rally's, de routes worden daar nogal cryptisch omschreven, iemand daar ervaring mee?
We rijden trouwens met een gevarieerd gezelschap, enkel-, tweespan, paard en pony, autenthieke, recreatiewagens en marathonwagens.
). Door de plaatjes op z'n kop of op z'n kant te zetten maak je het nog ingewikkelder. Wat ik ook wel eens gehoord heb is dat je alleen maar op de rechterkant moet letten, dan staat er bijvoorbeeld bij het volgende witte huis linksaf, en dan moet je alleen maar letten op een wit huis aan de rechterkant ook al kom je eerder een wit huis aan de linkerkant tegen.