ik heb er nu 1 keer les gehad.
vandaag waren de clubkampioenschappen en omdat floortje en mythos nog niet zo ver zijn (zitten erg vast als gevolg van het half jaar dat ze stil hebben gestaan) was Femke de pineut.
12 uur startte we in de dressuur. voor mijn gevoel ging het niet echt geweldig. ze zat vast op rechts en was wat onrustig in haar hoofd. ook had ik het idee dat ik haar vooruit moest praten. het was hard werken.
ik had het proefje overigens uit mn hoofd geleerd, omdat ik geen groom op mn sulky kon hebbben. dit had ik nooit eerder gedaan, maar het ging heel goed.
rond half 3 was ik aan de beurt voor de vaardigheid. een erg lang parcours met 15 poortjes.
het eerste parcours ging niet zo goed. ze gallopeerde wel veel, maar kwam niet lekker aan het bit. dit koste ons 2 balletjes.
het 2de parcour ging veel beter. ze heeft het hele parcours bijna in galop gedaan en we bleven foutloos.
nadat we femke naar huis hadden gebracht begonnen ze direct met de prijsuitrijking.
het resultaat:
- 3de prijs, dressuur algemeen
- 1ste prijs, dressuur pony's
- 2de prijs, vaardigheid pony's
- CLUBKAMPIOEN PONY'S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dus ik ben weer een hele grote wisselbeker, 2 kleinere bekers, een halster en een ton van 25kg meusli rijker.
ik ben echt enorm trots op mn Femmeltje!!!

Note: al mn pony's hebben een half jaar stil gestaan ivm onze verhuizing en omdat ik een enkelfractuur had. inmiddels heb ik ze weer een maandje of 2 aangespannen lopen.
.
Geveliciteerd 