Ik post hier niet zo vaak, maar lees wel mee

Sommgen van jullie kennen me wel.
Al jaren had ik een show in mijn hoofd, maar ik dacht dat dat verre toekomstmuziek zou zijn, dat we er nog niet klaar voor waren. Tot vorig jaar tijdens het beluistern van een muzieknummer alles bij elkaar kwam.
Ik wilde graag nog een ode brengen aan een overleden vriend, een jaar na zijn overlijden op het NK westernriding. En mijn doel werd die ene demo.
Vorige week vrijdag was het zo ver, en we hebben het gelikt!
Er zaten nog wel foutjes in , die er bij de generale niet in zaten. Ik vond het ook heel erg jammer dat hij niet ging liggen, maar dit was de eerste keer dat hij dit weigerde en dat deed mij ook even nadenken. Hij was heel erg gespannen, maar ik wellicht nog wel meer, achteraf niet zo raar dus dat hij niet ging liggen.
De afgelopen maanden was het nog wel flink doorwerken, vooral de jurk is veel tijd in gaan zitten.
Mensen waren tijdens de demo ontroerd (natuurlijk ook door het verhaal dat erachter zit) en dat was wel een heel aparte ervaring..

De foto's zijn gemaakt door Rob (Pannenkoek op bokt), dus ik zal ze niet zomaar kopieren..
Hier vindt je de rest: viewtopic.php?f=130&t=841243&st=0&sk=t&sd=a
ook is er daar een filmpje te vinden
Ook jammer dat 'ie op het einde schrikt van het publiek, maar dat laat ook weer zien dat het een levend dier is