Hoe leer je compliment?

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Mistie
Berichten: 977
Geregistreerd: 17-03-07
Woonplaats: Gelderland

Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-07-07 16:57

Hoe leer je een pony van 1.50m in gods naam een compliment? Clown

Ik snap niet hoe je dat ooit moet leren, en reacties; koop dit of dat boek,
daar doe ik niet veel op uit (tja, ben en blijf eigenwijs hè? Clown )

groetjes!

Paardje14
Berichten: 186
Geregistreerd: 29-03-07
Woonplaats: Soest

Re: Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-07-07 20:58

ja ik snap he took niet echt mijn paardje is 1.65 en ik koop ook geen boek.
maar ik zet hier even een stipje (om te kijken wat het antwoord is)

khirshanta

Berichten: 7565
Geregistreerd: 28-08-06

Re: Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-07 01:31

Er staan nogal wat oefeningen in de boeken die je moet doorlopen voordat je (gezond) aan een compliment kunt beginnen.

Een compliment is een oefening waar een paard bepaalde spiergroepen ook voor getraind moet hebben. Bovendien moet je weten hoe je je paard in een compliment moet begeleiden. Daarvoor moet je je simpelweg eerst inwerken in bepaalde manieren van doen. ´

Vraag anders Pink_Horizon, die heeft hier veel ervaring mee

Een compliment is in ieder geval niets dat je zomaar even aan mag leren. Net zoals vanuit galop stoppen, draaien en er weer vandoor te scheuren.

Om indruk op mensen te kunnen maken, zul je net als iedereen door alle basis moeten gaan, jullie allebei. Het feit dat je 'het niet echt snapt' lijkt mij alleen maar meer reden tóch even de tijd in je páárd te investeren, en wat te gaan lezen.

Paardje14
Berichten: 186
Geregistreerd: 29-03-07
Woonplaats: Soest

Re: Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-07 11:38

Ik heb al de basis, ze kan ook al buigen,
enzo. stappen draven galoperen op comando enzovoort.

khirshanta

Berichten: 7565
Geregistreerd: 28-08-06

Re: Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-07 17:51

Dat je de basis-basis hebt, is mooi, dat moet sowieso ieder paard hebben. Begin nu eens met wat andere oefeningen, nog niet zo moeilijk, en werk je manier vandaaruit op. Nogmaals, een snelle manier naar een compliment is een slechte manier. Het kan heel belastend zijn voor een paard, en je moet er dan ook voor zorgen dat je het opbouwt, met andere oefeningen.

Zoals ik al zei, het is een langere weg dan 'wijs met je vinger' en hij doet het. Het leren van een compliment houdt ook in het leren van andere 'trucjes' die kunnen leiden tot het compliment. Het hele proces is veel te omslachtig om hier neer te zetten. Daarom hebben ze het gemakkelijker wijs in boekvorm uitgebracht, maar daar willen jullie niets van weten.

Helaas, dan kan ik jullie niet verder helpen!

Tumba

Berichten: 866
Geregistreerd: 05-04-07
Woonplaats: Purmerend

Re: Hoe leer je compliment?

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-08-07 10:24

Kijk eens op www.Pink-Horizon.nl
Daar staan alle kunstjes heel erg
duidelijk uitgelegd! Succes verder!