Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
ThaGirl schreef:en als je nou eens de touwtjes gebruikt waar hij wel mee ontspannen loopt, en daarbij (voor het idee, dus niet strak) de dubbele lijn ook daaraan hangt.. zo krijg jij het gevoel misschien een beetje.
midgie schreef:ThaGirl schreef:en als je nou eens de touwtjes gebruikt waar hij wel mee ontspannen loopt, en daarbij (voor het idee, dus niet strak) de dubbele lijn ook daaraan hangt.. zo krijg jij het gevoel misschien een beetje.
Weer die touwtje als advies, ze zal het toch eerst zelf moeten leren en vooral geen touwtjes, dat kan echt helemaal fout gaan als je die op de verkeerde manier vastzet, vaak word een ruiter ongeduldig en zet ze te vast , daar maar je je paard echt niet blijer van en zeker niet gezonder.
alleen dubbele longe nog geen ervaring mee helaas,hijheeft dan juist moeite met de balans vinden en alleen met touwtjes niet vandaar..gr emaartje 
Ipsilonka schreef:Imo kan iedereen longeren met dubbele lijnen. Als hij naar binnen valt, naar buitenen sturen. reageert hij (dus plaatst hij de schouder goed) weer naar binnen sturen. Valt hij weer op de binnenschouder, weer naar buiten sturen. En zo verder en zo verder. Denk er wel aan dat je nooit 2 lijnen tegelijk op druk hebt, dan gaat hij nooit ontspannen.