Dat wil ik nou ook eens weten! goeie vraag..? weet iemand het antwoord miss ff opzoeken op google.. ga ik wel proberen maar ben niet super handig met google:P
alle jockeys moeten even zwaar zijn, daarom wordt het met lood aangevult. Zodat alle paarden evenzwaar belast zijn. dus dan lijkt het me inderdaad logisch dat ze het de eerste keer doen om te kijken hoeveel lood erbij moet, en de tweede keer om te kijken of ze niet hebben gesmokkelt.
Laira_ jou vizi klopt niet helemaal, niet alle jockeys rijden met het zelfde gewicht het gewicht wordt bepaald door de handicap van het paard op het moment van de koers heeft, dit is niet altijd het zelfde gewicht en de jockey moet hieraan voldoen hetzij met behulp van lood, de jockey weegt zich voor en na de koers het gewicht moet nagenoeg het zelfde zijn zoniet dan kan er gedisqwalificeerd worden er mag hooguit een paar gram verschil tussen zitten, dit i.v.m met vocht verlies.
Vragen horen thuis op het tabblad Informatief, op Paardenpraat horen verslagen thuis over wat je meemaakt met paarden. Dit topic heb ik dan ook naar DRS verplaatst.