Zoals de titel al zegt: waarom longeren met pessoa? Wat is eigenlijk het voordeel hiervan? En wanneer gebruik je een pessoa? Zijn er ook negatieve aspecten?
Ik longeer mijn paard met de pessoa om mijn paard goed over haar rug te laten lopen en haar achterhand er goed onder te krijgen! Ik raad het je aan om met een pessoa te longeren!
Ik heb vandaag een Pessoa van me vriendin te leen gehad:) Ik heb er geen verstand van hoe je zo'n ding moet bevestigen, dus laat het ook wel eerst even goed uitleggen door mn instructrise.. Als je hem op de juiste manier gebruikt is er volgens mij niets aan de hand;)
ik vind de pessoa teugel een geweldig hulpmiddel!! dit is de enige hulpteugel waar ik mee longeer (of met de dubbele lijnen) hij zorgt ervoor dat je paard van achter naar voren over de rug loopt en als je paard in de juiste houding loopt heeft hij nauwelijks meer inwerking. ik merk dat het echt bij elk paard helpt, ze komen allemaal in de ontspanning en daar wil ik ze graag hebben
ik longeer sinds kort ook met de pessoa en ik vind het echt geweldig mijn paardje loopt lekker ontspannen en kan echt merken dat z'n rug veel beter is geworden. ik heb ook het idee dat hij er plezier in heeft om zo aan het werk te zijn