Jaja, de titel zegt het al:
Gister was ons eerste ritje met touwhalster!
Het was superlekker weer, en ik ging het gewoon een keertje proberen. We hadden al eerder wat kleine stukjes met een touwhalster gereden, in de bak en soms een stukje stappen door de polder, maar gister zijn we ook echt in het bos geweest
Eerst gingen we een stukje door het bos, daar hebben we ook lekker gedraaft enzo. Hij gaf ook een keer een vreugdebok, hihi
Daarna gingen we richting de duinen, naar een duinmeertje(was trouwens heel mooi daar).
Thijs had er nogal zin in, maar het leek mij niet verstandig om hem bij dat meertje te laten gaan, omdat hij daar dan heel erg opgewonden van word. Dus we zijn een stuk om het meer heen gestapt, ook een beetje met de voeten in het water natuurlijk!
Hij vond het zo leuk in het water dat hij er bijna niet meer uit wou
.
Daarna zijn we wer teruggegaan, en we hebben in het bos nog lekker een stukje gegaloppeerd: HEERLIJK
Ik vond het zo'n gaaf moment!!!
Echt super!

toen gingen we weer richting huis. Dit gaan absoluut nog een keer doen, en dan neem ik zeker een camera mee
Af en toe in het duin was het wel lastig, ik had soms het gevoel dat ik te veel druk moest zetten om hem in stap te houden, iemand misschien tips? Ik vond het voor de rest heel goed gaan en het was idd leuk! 
groetjes