Ik vroeg me af hoeveel inch de wielen moeten zijn voor een sulky voor een a- pony van 1.14m groot, wie heeft een sulky en dit formaat pony? hoeveel inch banden heeft die?
Volgens mij heeft mijn 2 wielige wagen 17 inch wielen maar helemaal zeker weet ik het niet.Ik heb er een pony van 1.22 voor staan.
Jazeker kan dat, hoe groter eigenlijk hoe mooier. Dan ligt ie veel stiller. Wel proberen om verder niet te hoog uit te komen.
Mijn pony is gisteren officieël gemeten op 1.11m. Het gaat om het volgende wagentje, zou dit passen?http://dieren.marktplaats.nl/rijtuigen-en-koetsen/66529847-nieuwe-sulky-voor-pony-met-21inch-luchtbanden.html#photo?img=2
Volgens mij wel. Anders even contact opnemen met de verkoper. Verhouding zijn vaak moeilijk in te schatten op een foto
Je kunt de bomen in ieder geval verstellen wat betreft de hoogte. Hoe groter de wielen hoe makkelijker een wagen rolt, minder rolweerstand.