
Ik ben benieuwd of er hier op Bokt nog meer Alexander Nevzorov - studenten/leden van het forum rondlopen? Aangezien dat een Engelstalig forum is, is het misschien ook wel leuk om het eens in het Nederlands te bespreken, vandaa mijn vraag.
Voor degenen die niet weten wie hij is en wat hij doet: Hij is een beetje de insiders-tip van natural horsemanship volgers die natural horsemanship weer willen combineren met Hogeschool dressuur tot en met de hogeschoolsprongen. Alexander Nevzorov beleert zijn paarden van begin tot eind met alleen een halstouw (cordeo genaamd), leert zijn Engels volbloeden alles vanaf de grond om, en het einde van die training is dus de hogeschooldressuur, van piaffe en passage tot en met de capriole en courbette.

foto's van Lidia Nevzorova

), vervolgens een soort piaffe, toen een levade-achtig iets en toen een soort levadesprongetje naar voren. Tot dat moment zag ik inderdaad wel dat [***] zijn achterbenen erg overdreven boog, optrok en ook niet meer achter zijn lijf liet staan, maar of het nou echt verzameling was en of je dat nou echt op deze manier kon bereiken vroeg ik me ernstig af... Nou, [***] liet dus even zien van wel! 
