Na dit topic ( viewtopic.php?f=21&t=461161 ) heb ik vandaag mijn eerste menles gehad van Arie vd Linde.
Het ging super. Roos wou graag werken en deed verschrikkelijk haar best. Ik voelde haar gewoon met de minuut scherper en soepeler worden. Dat terwijl ik ze toch altijd al aardig scherp hou, zowel OHZ als voor de wagen.
Het was misschien de 10e keer voor Roos voor de wagen. Eerste paar keer op het land, toen een paar keer op de weg en vorige week zelfs al een keer het bos in. Dit was de eerste keer dat er echt dresuurmatig flink aan gewerkt werd.
Een pasje verruimen en daarbij nagevelijk blijven ging super. Hals laten streken ging ook netjes. Krappe wendingen gingen ook netjes. En we hebben zelfs ons eerste keurige bewuste galopje voor de wagen gemaakt (ze was al wel eerder uit enthousiastme een paar keer aangesprongen waarna ik haar weer flot terug nam).
Hij zei zelfs al dat ik eigenlijk wel iemand was om zijn tuigpaarden in een dames nummer te rijden. Ik vind het toch wel heel wat als iemand dat over je zegt als hij je 1x heeft zien rijden!!!!
Ik ben weer super trots op Roosje en kijk nu al uit naar de volgende les over 2 weken!!!!