Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Arretje schreef:Hoi,
Ik heb wel eens ergens gelezen dat er ongeveer 80 cm tussen de achterbenen en het zweng moet zitten. In wedstrijden staan ze er vaak veel korter voor. Let er wel op dat de achterbenen nooit de kar kunnen raken. Te lang is niet zo gauw erg hoor, je bent alleen minder wendbaar.
Groeten Arjan
Arretje schreef:Ja okee, maar das het antwoord dat ik zag op een examenvraag voor koetsiersbewijs (tweespan), dat zijn vaak antwoorden waar ik ook mijn vraagtekens bij zet. Wie voert zijn paard bijvoorbeeld 5 kg krachtvoer per dag?
Arretje schreef:Mwoch, misschien dat de paarden van Chardon dat krijgen, maar het doorsnee recreatiemenpaard??? Toch is dat de vuistregel (volgens de proefexamenvragen die ik kon vinden tenminste.......)
Groeten Arjan