Citaat:
Paardenfluisteraar geeft clinic
Hoeveel - veelal beginnende - ruiters hebben hyn paard niet in de hand? Het dier gaat zijn eigen gang en luistert niet, hoe hard er ook tegen het dier wordt geschreeuwd.
Paardenfluisteraar Piter Baalbergen, die zeven jaar met paard en wagen door Europa heeft getrokken en daarbij ontdekte hoe je het beste met paarden kunt communiceren, geeft volgende week zaterdag (26 februari) een demonstratie / clinic bij Manege de Vliet in Leidschendam. Hij ontwikkelde een werkwijze gebaseerd op het sociale kuddegedrag van wilde paarden. Als mensen uitgaan van het natuurlijke paardengedrag, ontstaat in korte tijd een goede samenwerkig tussen mens en paard, gebaseerd op vriendschap en vertrouwen.
De clinic begint volgende week zaterdag om 19:30 uur en duurt circa drie uur. Enz.
Het leek me wel leuk om dit eens mee te maken en ik heb dan ook *gereserveerd*, om het zo maar even te zeggen.
Ik weet niet of er al een topic etc. over is en wist niet precies waar ik het moest posten, maar ik vroeg me af welke bokkers er nog meer gaan etc.
Er zullen bovendien vast en zeker bokkers zijn die deze manege kennen. .