Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight
spokie79 schreef:Slof vast maken aan de longeersingel of singel van je zadel (ik doe tussen de benen door) en dan niet de gespjes aan elkaar, maar losmaken. En de uiteinden aan een ringetje van je longersingel of aan een singelstoor vastbinden met een knoop. Binnenkant ietsje korter nemen voor de stelling naar binnen. Je kan ook bijzetteugels kopen. Werkt op dezelfde manier.
Simmie schreef::? binnenkant korter??? Als je rijdt neem je je binnenteugel toch ook niet korter dan je buitenteugel? Zo krijg je valse buiging! Nee hoor, beide kanten van slof/bijzetteugel even lang!!
Citaat:binnenkant korter??? Als je rijdt neem je je binnenteugel toch ook niet korter dan je buitenteugel? Zo krijg je valse buiging! Nee hoor, beide kanten van slof/bijzetteugel even lang!!