Ik heb een zeer intelligent paard wat al het normale grondwerk en longeerwerk erg saai lijkt te vinden. Hij is met semi pensioen dus lichamelijk kan het allemaal niet te zwaar. Maar hij heeft toch wel behoefte aan wat doen.
Hebben jullie leuke ideeën voor denk spelletjes met je paard? Ik dacht zelf aan bijvoorbeeld iets te laten zoeken of iets. Alle ideeën zijn welkom!
Wandelen/droog mennen buiten? Die van mij vinden naar buiten gaan veel leuker dan op bekend terrein, helemaal als ze voorop mogen. De bejaarde shet van 33 kiest het liefst zelf haar route uit bijvoorbeeld
elineAbby123
Berichten: 265
Geregistreerd: 28-03-22
Geplaatst: Gisteren, 23:15
Trucjes!
- apporteren - op afstand targetten - ringen om pionnen gooien (daar bedoel ik mee optillen en om de pion leggen) - hoofd schouders knie en hoef leren - "slapen" leren. Dus leren liggen en dan plat uit op commando
office
Berichten: 1285
Geregistreerd: 24-05-13
Geplaatst: Gisteren, 23:23
Je kan snoepjes verstoppen onder plastic bloempotten , onder kleedjes en in een kartonnen doos.Of een snuffelmat kopen.