Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Captain schreef:dit werkt helaas ook niet. Heb ik ook al geprobeerd. Hij lijkt de link niet te leggen.Je kunt ook zelf het been oppakken en de beweging maken. Let op dat je dan eerst je hand achter de elleboog legt (voor de hulp) en niet bij de koten, je wilt niet dat hij de jambette gaat doen terwijl je hoeven uit gaat krabben. Vervolgens kun je zelf via de knie het been naar voren bewegen. Op het hoogste punt geef je het beloningssignaal (dit moet hij dus al wel kennen) en beloon je en laat je los. Dit een paar keer herhalen.
Art_Ificious schreef:Captain schreef:dit werkt helaas ook niet. Heb ik ook al geprobeerd. Hij lijkt de link niet te leggen.Je kunt ook zelf het been oppakken en de beweging maken. Let op dat je dan eerst je hand achter de elleboog legt (voor de hulp) en niet bij de koten, je wilt niet dat hij de jambette gaat doen terwijl je hoeven uit gaat krabben. Vervolgens kun je zelf via de knie het been naar voren bewegen. Op het hoogste punt geef je het beloningssignaal (dit moet hij dus al wel kennen) en beloon je en laat je los. Dit een paar keer herhalen.
Verder echt een slim en doodbraaf paard hoor
Mars schreef:Is dat het dier met die flink Franse stand? Misschien wil hij wel maar zit zijn lijf hem in de weg en is even een been optillen niet zo simpel voor hem met zijn bouw. Lijkt me handig om daar eerst bij stil te staan voordat de sticks en andere middelen tevoorschijn komen.