Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
tarek schreef:Hi, als ik het goed begrijp rent hij uit de longeercirkel? Dat betekent dat hij ontdekt heeft dat hij sterker/ slimmer is. Wat je kan doen is hem longeren met hoofdstel dan kan je hem beter houden of misschien kan je de opening dichtmaken met een draad met handvat zoals in de wei.
tinkermiep schreef:Is er niemand die je een keer kan helpen met longeren? Goed kunnen longeren is eigenlijk heel belangrijk Dat moet een keer goed worden uitgelegd. Je plek en houding ten opzichte van het paard zijn bijvoorbeeld heel erg belangrijk. En geloof me, met zo'n longeerzweep kun je je paard van alle kanten sturen, als je maar weet hoe je hem moet gebruiken.
Zoals je rijles krijgt moet je eigenlijk ook een keer longeerles krijgen. Aanrader
ik dacht er ook te makkelijk over maar er komt een hoop bij kijken, om te beginnen communicatie middels lichaamshouding. Goed dat je bij je instructrice navraag doet! Voor lint kun je bij een winkel als Welkoop / Boerenbond kijken.