[AR] Hoe lederen bekleding repareren?

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Maartje1990

Berichten: 22375
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: Kessel (Limburg)

Hoe lederen bekleding repareren?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-12-14 10:16

Ik kon laatst wel huilen tot ik het zeil van m'n (toch wel dure) wagen aftrok en bleek dat muizen aan de zitting hadden lopen vreten. Het is niet een hele grote plek maar groot genoeg dat ik het toch enigszins wil reparen. Ik zat zelf in eerste instantie te denken aan er ducktape op te plakken maar naast dat dat niet mooi is is dat ook niet ideaal natuurlijk. Ik wil het liefst niet m'n hele bekleding vervangen maar alleen plaatselijk dus. Andere optie wat ik dacht is er een stuk leer op plakken oid?

Iemand hier tips, mogenlijkheden of ervaring? Alvast bedankt :)

Jennyj01
Berichten: 5596
Geregistreerd: 25-02-14

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-12-14 10:20

Heb je een foto? Eventueel met een zadelmaker overleggen. Die hebben vaak de juiste tips en materiaal hiervoor.

yarrah

Berichten: 2706
Geregistreerd: 10-08-04
Woonplaats: the city of the farting (groninger)horse!

Re: Hoe lederen bekleding repareren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-12-14 12:36

Bel een meubelmaker :-)

Maartje1990

Berichten: 22375
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: Kessel (Limburg)

Re: Hoe lederen bekleding repareren?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-12-14 17:24

Ben zojuist bij de zadelmaker geweest en ze komt morgen even langs en stikt er dan een stukje leer op :) ben benieuwd.

Shenavallie
Berichten: 13364
Geregistreerd: 12-08-06
Woonplaats: Waar ik dacht dat het nog groen en rustig is

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-01-15 13:26

Sommige zeilmakers repareren ook. Je kunt ook een motorzaak vragen waar zij hun buddyseats laten repareren: deze reparateurs maken ook vaak de bekleding van menwagens.

Ipsilonka

Berichten: 6081
Geregistreerd: 08-09-02
Woonplaats: buiten Uitgeest

Re: Hoe lederen bekleding repareren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-01-15 14:56

Mijn jonge paard was ontsnapt en heeft echt de zijkant van mijn bokkussen eraf getrokken. Ik heb het gemaakt met ducttape. Blijft goed zitten, al sinds juni ofzo.

Maartje1990

Berichten: 22375
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: Kessel (Limburg)

Re: Hoe lederen bekleding repareren?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-01-15 19:32

Het is al gerepareerd. Zoals ik hier boven had gezegd, zadelmaker is geweest en heeft er een stuk leer san vast gestikt. Toch wat netter dan ducktape