Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
janouk schreef:Je kan ook lid worden van een menvereniging en wekelijks een groepsles volgen. Dat is per les goedkoper omdat je met meerdere koetsen rijdt.
prive les is duurder. Ik vind 30 euro zeker niet duur en als het je goed op gang helpt, is het de moeite waard
Sky_As schreef:30 euro vind ik niet duur, daar moet je als lesgever vaak nog 15 tot 30 minuten voor in de auto zitten. (gemiddeld zo'n 15 tot 20 km heen en terug)
Dus dat is laten we zeggen 35 km x 0,19 ct = 6.65 euro wat eraf gaat voor benzine.
Dan ben je met een uur lesgeven incl. reistijd al gauw anderhalf uur zoet.
Dus 30 - 6,65= 23.35 euro / 1,5 = 15 euro per uur. Niet echt duur voor een vakman. (En dan is het maar te hopen dat de beste man geen BTW af hoeft te dragen, want dan blijft er echt bijna niks over.....
Een goede lesgever is het waard, en anders moet je een andere zoeken die het wel waard is
safina schreef:Ik vind het ook niet duur. Iemand die netjes premies en belasting afdraagt houdt daar niet veel aan over. Ik ken er geen die het goedkoper doen. Wel duurder. Het dubbele zelfs.