Hoihoi menners,
Woon je in de buurt van Pijnacker of Berkel en Rodenrijs lees dan zeker verder!!
Zaterdag 26 April gaan we weer ringsteken, om 10.00 uur in Pijnacker en om 14.30 uur in Berkel. We starten weer bij Manege Het Blauw Gele Vendel aan de Monnikenweg in Pijnacker. Vanaf 8.30 uur is er koffie en er is daar gelegenheid om in te spannen. Om 9.45 uur rijden we gezamenlijk naar de Julianalaan voor het ringsteken. Het commentaar aldaar wordt verzorgd door de heer Rees van der Lubbe. Er zijn weer mooie prijzen te verdienen, ook voor het schoonste geheel wat het publiek mag jureren. Er wordt ook weer gestreden om de Leen Kouwenhoven wisselbeker. Na afloop van het ringsteken gaan we gezamenlijk terug naar de manege om daar de inwendige mens en de paarden te verzorgen. Er is koffie, broodjes, slaatjes en drankjes.
Om 13.30 uur vertrekken we gezamenlijk naar Berkel om te gaan ringsteken aan de Westersingel. Daar wordt om 14.30 uur gestart. In Berkel wordt het commentaar ook verzorgd door de heer Rees van der Lubbe. Ook in Berkel zijn er mooie prijzen te winnen. Er is ook daar weer een mogelijkheid om te strijden om de Leen Kouwenhoven wisseltrofee.
De deelnemers die geen antiek gerei hebben mogen ook meerijden, maar graag in gepaste kleding en een hoofddeksel.We rekenen zowel in Pijnacker als in Berkel op een groot aantal deelnemers.
U kunt zich opgeven tot 19 April voor Pijnacker en Berkel bij: Luceline van Koppen via: info@hondenschoolpijnacker.nl of eventueel via persoonlijk bericht.
Graag met vermelding van het type rijtuig en de naam en het ras van de paarden/pony’s ,en schofthoogte, alsmede het aantal personen. Het is niet toegestaan om reclameborden op de rijtuigen te plaatsen. Mocht u op het laatste moment verhinderd zijn, dan verzoek ik u vriendelijk dit ook - in tegenstelling tot voorgaande jaren – aan Luceline door te geven op bovenstaand email adres.
Vertrek Pijnacker 9.45 uur -> 10.00 uur starten.
Na afloop eten en drinken in Pijnacker
Verzamelen Berkel 14.00 uur -> 14.30 uur starten.
We hopen veel enthousiaste deelnemers te mogen begroeten en proberen er weer een leuke dag van te maken.
ook mogelijk om in 1 van de dorpen mee te rijden
Wij zouden het leuk vinden als u een klein verhaaltje over uzelf op de mail wilt zetten. Zodat de speaker iets meer over de combinatie kan vertellen, zoals: waarom u meedoet, hoeveelste keer u meerijdt, enz.
Heeft u geen kar geen vervoer of lijkt het u leuk te helpen dit kan ook want Tevens zijn wij nog op zoek naar vrijwilligers die ons willen helpen op de dag zelf, zoals een ringmeester en vlaggers. Hiervoor kunt u zich aanmelden via hetzelfde adres als hier boven.
Hopelijk tot dan wij hebben der zin in!!!!