Allereerst leuk dat je je erin wil verdiepen en mee wil starten 
De pakketten die nu nog in omloop zijn zijn de zogenaamde "oude pakketten" (ook genoemd het rode & blauwe pakket) en dan de nieuwere pakketten. Als je tussen die moet kiezen dan is het raadzaam de oude pakketten te kiezen, ik denk dat je de rode inmiddels weer via Parelli kan kopen, maar sowieso vind je ook wel met wat geluk 2e hands. In de oude staat veel meer theoretische uitleg dan in de nieuwere pakketten. Deze laatste zijn eigen gemaakt om samen te gebruiken met les, omdat je anders (heb ik horen zeggen) toch wel een gedeelte mist en je je echt gaat focussen op de oefeningen (7 games) op zich en dat is nu net niet de bedoeling.
Dan heb je ook nog Parelli Connect, daar kan je lid van worden (eerste maand gratis, daarna € 8 per maand) en vind het 1e level van het nieuwe pakket volledig op. Dus dit kan je altijd wel eens bekijken. Verder staat daar nog veel meer info op, niet zozeer de pakketten op zich, maar het komt wel allemaal op hetzelfde neer zeg maar. Al denk ik wel dat het handig is als je echt een pakket bij de hand hebt, dan worden dingen veel meer herkenbaar (had ik toch).
Wat ook zo is, is dat Parelli nu weer nieuwe pakketten op de markt heeft. Deze zijn nog niet officieel te koop (weet niet wanneer ze uitkomen eigenlijk) maar zijn wel al te bestellen. Deze zouden weer terug gaan naar de oude pakketten heb ik gehoord, dus meer theorie en uitleg, maar dan in een nieuw jasje omdat de oude toch wel echt oud zouden zijn (al blijven de principes wel hetzelfde natuurlijk, maar je merkt toch dat er wel verschillen zijn). Misschien is het wel handig om daarop te wachten .. maar dat kan ik dus niet zeggen