[AR] weer actief hoe conditie opbouwen?

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
mous88
Berichten: 18
Geregistreerd: 07-05-07
Woonplaats: puiflijk

weer actief hoe conditie opbouwen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-09-12 18:01

Allereerst ik rijd een enkelspan a welsh ze is denk toch al zeker 6 jaar geleden beleerd en ik heb al 7 jaar mn koetsiers bewijs heb tot nu toe altijd recreatief gereden. Zal wil zeggen voornamelijk in het voorjaar zomer en najaar inspannen en leuk rondje lopen met haar nu is het al wel weer een half jaar gelden ivm komst van een kindje. Nu ben ik mede daardoor minder gaan werken maar is er wel meer tijd om te gaan rijden stalling is bij oma en die vind het erg verveld op op te passen ;)

Maar wil nu zelf toch meer gaan trainen en misschien in het verrvolg ook wedstrijden gaan rijden maar heb geen haast!

Wat is nu handig om haar conditie op te gaan bouwen heb niet altijd de tijd om te gaan rijden maar wil ook gaan longeren maar heb dit tot op heden nooit gedaan dus graag tips hierover zijn welkom.

En ze staat eigenlijk dag en nacht op de wei en daar krijgt mevr lekkere vacht van maar dat is natuurlijk niet ideaal! Wat is handig kwa dekens?

Ook heb ik me ingeschreven bij onze lokale aangespannen vereniging en ga nu in de winter periode 1 x per maand lessen en van de zomer 1 x per 2 weken, maar hoe ik het verder verstandig aankan pakken hoop op tip en hoe jullie dit doen?

Een heel verhaal maar moet ook nog veel leren