Kim (instructrice van Equi-Unity) zal tijdens deze cursus samen
met haar eigen paard of een paard van een van de cursisten laten zien hoe je kan beginnen. Wat voor oefeningen zijn er? Hoe kan je de lichaamstaal van je paard lezen? Hoe voer je de oefeningen uit? Tijdens de cursus zal de theorie behandeld worden en krijg je naslagwerk mee naar huis.

Zondag 29 april (deel 2) kunnen cursisten met allerlei obstakels aan de slag gaan met hun eigen paarden onder begeleiding van de instructrices. Aan het einde krijg je nieuwe tips en uitdagingen/opdrachten mee naar huis om weer verder te gaan.
Heb je altijd al de band met je paard willen verbeteren en wil je de paardentaal beter begrijpen? Dan is deze cursus zeker iets voor jou! Ook als je net met NH bent begonnen en je kennis naar een hoger niveau wil tillen is dit een leuke cursus!
Deel 1:
Theorie en Demonstratie
11 april 19.00 - 21.00
Prijs € 15,-
Zonder paard
Locatie: Amstelveen
Deel 2:
Praktijk
29 april 09.30 - 12.30
Prijs met paard € 39,50
Prijs zonder paard € 7,50
Locatie: Amstelveen
Opgeven via Wendy@equi-unity.nl of 06-31991230