Hallo allemaal!
Mij lijkt het wel leuk om de shetlander van mijn buren, even bezig te houden. Niet dat ik elke dag ga trainen of dat ik wedstrijd ga rijden, maar gewoon soms voor de fun poetsen, mennen, longeren of lange lijnen.
Hij is beleerd voor de wagen, dus is gewend aan singel, hoofdstel, stuur/stemhulpen enz. Maar ik heb een paar vragen over lange lijnen, ik hoop dat jullie die kunnen beantwoorden.
Wat is de plek waar je moet staan? Ik dacht achter de pony, maar op foto's zie ik dat mensen ook naast de achterhand staan, wat is de juiste plek?
Wat voor oefeningen kun je -een shetlander- aanleren met lange lijnen? Kun je bijv. ook wijken leren, of middengangen?
Hoe moeten de lange lijnen vast? Aan het bit, natuurlijk, maar moet het door de longeersingelringetjes of de mensingel?
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen!