Zo heb ik dat ook gedaan en dat is goed gelukt, maar het is eigenlijk helemaal niet veilig is mij verteld. Je moet het been niet vasthouden, dat is gevaarlijk.
Vastpakken of op het juiste moment clicken, en dan heel consequent blijven. Met vastpakken heb ik nooit problemen gehad, dus voor mij kan het allebei. Ik zou wel eerst de laatste optie proberen, lukt die niet, dan probeer je het vastpakken. Dan wél consequent zijn dat ze het niet gaat doen als je haar been aanraakt!
Ik heb het ook eens met vastpakken gedaan, ondervind er absoluut geen problemen aan! Via het clickeren kan het ook, of gewoon via het optijd belonen met stem (en eventueel wat lekkers), maar dat vergt wat meer inzicht en timing dan oppakken en belonen.
Ziet er al goed uit Vastpakken hoeft geen probleem te zijn. Al ken ik Lindey en weet ik dat ze wel redelijk enthousiast kan zijn. Doet ze het inmiddels al beter?